Účet
Načítám Oblíbené
Načítám Košík
Menu

Doprava a platba

Doprava

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné bez dobírky: 119Kč vč. DPH
Dopravné s dobírkou: 119Kč + 29Kč (148 Kč vč. DPH)


Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice , kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné bez dobírky: 149 Kč vč. DPH
Dopravné s dobírkou: 149 Kč + 39 Kč (188 Kč vč. DPH)

Zásilkovna na adresu prodejny

Zásilkovna vám vaši zásilku na 98% doručí do druhého dne. Odesílá a rozváží po celé České Republice. V České Rebublice je více než 9000 vlastních výdejních míst k vyzvednutí vaší zásilky. 

Dopravné: 79 kč

Dopravné s dobírkou: 102kč


Dopravné: 109 kč

Dopravné s dobírkou: 132 kč


FOFR

FOFR je česká přepravní společnost rozvážející kusové a balíkové zásilky z domu do domu. Díky celorepublikové působnosti systému garantuje pružnou reakci a kvalitu poskytovaných služeb v jakékoli lokalitě. Nabízí expresní přepravu zásilek do 24 hodin i další přepravní moduly

Dopravné: 149 kč

Dopravné s dobírkou: 199 kč


Platba

Předem převodem na účet na základě zálohové (proforma) faktury

Fio Banka CZK - 2301527091/2010

*UPOZORNĚNÍ: neuhrazení zálohové faktury v době splatnosti je považováno za nedodržení podmínek kupní smlouvy a prodávající je oprávněn kupní smlouvu zrušit od počátku.


 

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.

Rádi Vám poradíme

Potřebujete poradit s výběrem nebo máte jiný dotaz? Náš expert Vám poradí.

info@superamy.cz
+420 739262780

Zavřít okno